Sara Habijančić je viceprvakinja Hrvatske za 2022. godinu!

[]

Velikogoričke taekwondašice i taekwondaši prošle su nedjelje sudjelovali na prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke. Taekwondo klub Velika Gorica i grad Veliku Goricu predstavljali su Marinela Bašković -46kg, Sara Habijančić i Sara Anđelić -59kg, Ema Kučiš +68kg i Lucijan Kompes -68kg.

Najbolji rezultat postigla je Sara Habijančić koja je postala viceprvakinjom Hrvatske za 2022. godinu. “U vrlo neizvjesnoj i vrlo zahtjevnoj finalnoj borbi, u kojoj ostaje „gorak okus“ u ustima, pokleknula je od protivnice iz Knina“, objašnjavaju iz kluba.

Marinela Bašković

Sara Anđelić i Marinela Bašković zaustavljene su polufinalnim borbama i zasluženo osvojile brončane medalje. Ema i Lucijan su nažalost izgubili u borbama za medalju i tako osvojili 5.mjesto.

Na natjecanju je ukupno nastupilo 170 natjecatelja iz 38 klubova. Juniorke su s ovim rezultatima zauzele visoko šesto mjesto u poretku 38 klubova, što je izuzetno vrijedan rezultat.

Objava Sara Habijančić je viceprvakinja Hrvatske za 2022. godinu! pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.