Karatisti na međunarodnom turniru osvojili 11 medalja, od čega sedam zlata!

[]

Karatisti Velike Gorice su u subotu, 16. travnja, nastupili na turniru Kik cup Rudolf Perešin u Ivanić Gradu. Turnir je okupio više od 400 natjecatelja iz 43 kluba i pet država.

Turnir je bio fokusiran na mlađe uzraste, a time vođeni je i Karate klub Velika Gorica nastupio s uzrastima 2009. godišta do kadeta. Ukupno je sudjelovalo 11 natjecatelja koji su se borili u 16 kategorija te osvojili ukupno 11 medalja, od čega sedam zlata, dva srebra i dvije bronce.

U ukupnom poretku klubova u borbama su završili na 2. mjestu što je odličan rezultat! Evo i koji su bili rezultati:

• Mia Čunčić- ml. kadetkinje -44kg i učenice -39kg

Idućeg tjedna će 16 goričkih karatista nastupati na prvenstvu Hrvatske za kadete, juniore i U21 koje će se održati u Samoboru. em>”Prvenstvo Hrvatske će u velikoj mjeri odlučivati za mjesto za Europsko prvenstvo koje se održava u Češkoj ove godine. Pripremni period je dobro odrađen tako da očekujemo dobre rezultate.”, govori Ranko Živković iz Karate kluba Velika Gorica.

Objava Karatisti na međunarodnom turniru osvojili 11 medalja, od čega sedam zlata! pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.