Martin Marčec osvojio srebro na atletskom Prvenstvu Hrvatske

[]

Član Maraton kluba Velika Gorica, Martin Marčec, ovog je vikenda sudjelovao na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za starije kategorije Hrvatske atletske lige sjever koje se održalo u Varaždinu.

Martina iz Maraton kluba nazivaju vrijednim i upornim dugoprugašem kojeg nije obeshrabrio prethodni niz od nekoliko plasmana nadomak medalje u ukupnom poretku. Na natjecanju je u disciplini od 3.000 metara istrčao stazu u vremenu 10:17,32 min., i u konačnici zauzeo drugo mjesto osvojivši srebrnu medalju u kategoriji mlađih juniora.

“Bravo Martin, ti si sportska inspiracija svim polaznicima Atletske škole Maraton kluba Velika Gorica!”, hvale ga iz Maraton kluba Velika Gorica.

Objava Martin Marčec osvojio srebro na atletskom Prvenstvu Hrvatske pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.