Karate klub Velika Gorica osvojio 16 medalja na Tigar kupu

[]

Ove nedjelje, 19. ožujka održao se Tigar kup Igor Malek u organizaciji karate kluba Tigar iz Siska na kojem su nastupili i karatisti Karate kluba Velika Gorica uz trenera Gorana Živkovića. Gorički karatisti pokazali su svoju snagu i osvojili čak 16 medalja te tako održali mjesto najuspješnijeg kluba na natjecanju. Od 16 medalja ukupno je osvojeno šest zlata, četiri srebra i šest bronci.

Najuspješniji natjecatelj bio je Vito Hulina koji je osvojio dva zlata, u uzrastu mlađi kadeti -54kg i kadeti -52kg. U nastavku donosimo sve rezultate:

Matea Kordić- kadetkinje -54kg

Još su nastupili: Nika Mirosavljavić, Ita Noršić, Lana Slivak, Marina Čale, Gabrijel Zagorac, Luka Jukić i Petar Buhin. Idućeg vikenda očekuje ih turnir u Križu za mlađe uzraste, a 1. travnja nastup na TAD CUPU u Rijeci koji će poslužiti kao provjera pred prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i U21.

Objava Karate klub Velika Gorica osvojio 16 medalja na Tigar kupu pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.