Prijava

Vaša prijava

Gorička policija kažnjavala ne korištenje pojasa, podijelili nekoliko kazni

[]

U utorak, 5. studenog 2024. godine, u razdoblju od 7:00 do 15:00 sati, Policijska postaja Velika Gorica provela je preventivno-represivnu akciju „Pojas, mobitel i dječje sjedalice“ na svom području, u skladu s prethodno izrađenim planom. Tijekom ove akcije zabilježeno je šest prekršaja koji se odnose na ciljane prometne prekršaje, i to:

  • pet prekršaja zbog nekorištenja sigurnosnog pojasa
  • jedan prekršaj nepravilnog korištenja mobitela za vrijeme vožnje

Pored ciljanih prekršaja, policijski službenici su zabilježili i dodatne prekršaje, uključujući jedan slučaj upravljanja vozilom bez stečenog prava na samostalno upravljanje i jedan slučaj vožnje pod utjecajem alkohola. Također, zabilježen je još jedan prekršaj koji spada u ostale prometne prekršaje, čime je ukupno utvrđeno devet prekršaja.

 

Objava Gorička policija kažnjavala ne korištenje pojasa, podijelili nekoliko kazni pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.


Terenska nastava za učenike 5.-8. razreda