Prijava

Vaša prijava

Urnebesna komedija “Pračovjek” dolazi u Buševec: One man show koji ruši rekorde smijeha

[]

Dom kulture Buševec 25. travnja bit će ispunjen smijehom, ironijom i prepoznatljivim životnim situacijama – na pozornicu stiže hit predstava Pračovjek, najdugovječniji one man show u povijesti Broadwaya.

Riječ je o urnebesnoj komediji koja bez zadrške i filtera secira odnose između muškaraca i žena, u svim njihovim nijansama i apsurdima. Pred publikom će nastupiti glumac Peđa Gvozdić, koji u ovoj zahtjevnoj monodrami nosi čitav komični svijet na svojim leđima, dok publika prepoznaje sebe u svakom drugom prizoru.

Predstava počinje u 19:30 sati, a zbog velikog interesa potrebna je obavezna rezervacija mjesta putem broja 098 829 907 (Nenad). Prilog za ulaz iznosi 10 eura, a zbog sadržaja predstava je namijenjena osobama starijima od 16 godina.

Objava Urnebesna komedija “Pračovjek” dolazi u Buševec: One man show koji ruši rekorde smijeha pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.