Prijava

Vaša prijava

FOTO Održane konjičke igre u Odranskom Obrežu uz više od 2000 posjetitelja

[]

U Odranskom Obrežu protekle je nedjelje održano novo izdanje konjičkih igara u organizaciji Udruge Crna Griva Zagreb, a manifestacija je i ove godine potvrdila svoj međunarodni status okupivši oko 2000 posjetitelja i jahača iz Hrvatske i Slovenije.

Među natjecateljima su se posebno istaknule domaće ekipe iz Lukavca, Lomnice i Mlake, dok je pobjedničko postolje ponovno pripalo gošći iz Slovenije. Tinkara Šubelj uspješno je obranila prošlogodišnju titulu, demonstrirajući vrhunsku vještinu i brzinu u atraktivnim disciplinama.

Središnji sportski dio programa činila su natjecanja u western disciplinama barrel racing i pole bending. Uz uzbudljive utrke, posjetitelji su mogli uživati u popratnom sadržaju, uključujući besplatne vožnje kočijom. Gastronomska ponuda, predvođena volom na ražnju i jelima s roštilja, dodatno je pridonijela izvrsnoj atmosferi i zajedništvu jahača i ljubitelja konjičkog sporta.

Najmlađi posjetitelji su mogli uživati u druženju s konjima i u dodatnim aktivnostima prilagođenim svim generacijama. Iz Udruge Crna Griva Zagreb izrazili su veliku zahvalnost volonterima, natjecateljima i svim gostima na podršci.

Ističu kako ih iznimno veseli činjenica da konjičke igre u Odranskom Obrežu svake godine rastu, privlačeći sve veći broj zaljubljenika u konje, sport i tradiciju.

The post FOTO Održane konjičke igre u Odranskom Obrežu uz više od 2000 posjetitelja first appeared on Kronike Velike Gorice.