Prijava

Vaša prijava

Gradska organizacija SDP-a odala počast sudionicima antifašističkog pokreta

[]

Gradska organizacija SDP-a Velika Gorica u delegaciji Ivane Mlinar, predsjednice organizacije te Kluba gradskih vijećnika SDP-a sa suradnicima je povodom Dana antifašističke borbe, koji se obilježava 22. lipnja, odala počast sudionicima antifašističkog pokreta.

Kako ističu njihova je žrtva postavila čvrste temelje slobode, pravednosti, zajedništva i mira na kojima danas gradimo suvremeno hrvatsko i europsko društvo.

“Antifašizam predstavlja trajnu civilizacijsku vrijednost, ustavni i čvrst temelj naše domovine. Ovim danom obilježavamo povijesni trenutak koji se usprotivio tiraniji i fašizmu i upravo te povijesne vrijednosti predstavljaju trajni poticaj za izgradnju bolje i tolerantnije zajedničke budućnosti. 

Povijest nitko od nas ne može promijeniti, ali smo iz nje dužni svi učiti te stoga svim građankama i građanima Republike Hrvatske, kao i naše Velike Gorice želimo miran i dostojanstven praznik.” naglasila je povodom obilježavanja predsjednica goričkog SDP-a Ivana Mlinar.

 

The post Gradska organizacija SDP-a odala počast sudionicima antifašističkog pokreta first appeared on Kronike Velike Gorice.