ODBOJKA Velikogoričanke slavile protiv Drenove

Azena je u derbiju za goli prvoligaški život polučila vjerojatno i presudnu pobjedu. Naime, u izravnom okršaju za izbjegavanje posljednjeg mjesta koje vodi u rang niže, Azena je slavila na gostovanju kod Drenove sa 3:1. Sve je počelo vrlo loše za Goričanke, gubitkom prvog seta, ali u nastavku su igračice Luke Bišćana u potpunosti nadigrale domaće igračice i dobile tri seta uzastopno – 25:20, 25:19 i 25:14. Sljedeći vikend Azena na svom parketu protiv istog protivnika i matematički može potvrditi ostanak, budući da su trenutno na četiri boda ispred Drenove, a još su samo tri kola do kraja natjecanja u Ligi za ostanak.

U 1. B ligi odbojkašice Velike Gorice uvjerljivo su poražene od ekipe Don Bosco sa 0:3, u utakmici 14. kola, dok je u 2. Ligi ekipa Gorice upisala i devetu prvenstvenu pobjedu u isto toliko susreta. Slavili su na gostovanju kod sastava Brcko sa 3:0, po setovima je to bilo ovako: 25:17, 25:22 i 25:22. Goričanke ostaju uvjerljivo vodeća ekipa prvenstva.