Četiri pogotka u mreži Maksimira, u Gradićima pala i Odra

Protekli vikend nogometaši Kurilovca odigrali su na svojem travnjaku utakmicu 21. kola u 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi. Ugostili su sastav Maksimira i otpratili ga put Zagreba sa čak četiri gola u mreži vratara Javora za konačnih 4:0. Golove su igrači trenera Perice Vidaka rasporedili ravnomjerno, po dva u svakoj dionici igre.
Poveli su Kurilovčani pogotkom Luke Sedlačeka, da bi do kraja prvog poluvremena još poentirao Ivan Rajić. U drugih 45 minuta još se dva puta tresla mreža Maksimira, a za to su zaslužni Maks Slunjski i Mateo Velić. Ovom pobjedom Kurilovec je zadržao šesto mjesto i s obzirom da zaista igraju sjajno u drugom dijelu sezone, nitko ne može sa sigurnošću predvidjeti koji im je krajnji domet. Sada im slijedi gostovanje kod odavno otpisanog Zagreba.

Spomenimo da su nogometaši Gradića ostvarili još jednu pobjedu u 4. HNL. Na svojem travnjaku su s 2:1, s dva pogotka Stjepana Pralasa svladali Odru i zadržali 12. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Goran Klobučarić

Objava Četiri pogotka u mreži Maksimira, u Gradićima pala i Odra pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.