Lukavec nadigrao Sutlu i ostao na prvom mjestu

Protekli vikend u Jedinstvenoj županijskoj ligi, petom razredu hrvatskog nogometa, na rasporedu su bili susreti 26. kola. Derbi kola odigran je u Lukavcu, u kojemu je istoimeni domaćin, inače vodeća momčad Lige, dočekala trećeplasiranu Sutlu. U odličnoj i vrlo uzbudljivoj, ali i nervoznoj nogometnoj predstavi, na kraju su Lukavčani slavil s 4:1. Letimičan pogledan na krajnji rezultat neće sugerirati o kakvoj se utakmici radilo pred oko 150 gledatelja.

Lukavec je poveo već u 5. minuti iz kaznenog udarca preko Skorina, da bi gosti u 36. ostali bez isključenog Turka, te s klupe udaljenog trenera Bilića. Bez obzira na to, Sutla je do poluvremena ipak poravnala, golom Barišića. U nastavku je brojčana prednost Lukavčana došla obilato na naplatu. Do kraja su postigli još tri gola, preko L. Borkovića, Peršina i Mihanovića i slavili vrlo bitnu pobjedu, kojom su ostali na prvom mjestu prvenstvene ljestvice.

Goran Klobučarić

Objava Lukavec nadigrao Sutlu i ostao na prvom mjestu pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.