TAEKWONDO Ema Kučiš osvojila zlato

Split je bio domaćin Prvenstva Hrvatske za kadete i kadetkinje, uz sudjelovanje 218 natjecatelja iz 57 klubova. Taekwondo klub Velika Gorica je nastupio s osam kadetkinja koje su osvojile po jedno zlato, srebro i broncu, a u ukupnom poretku su zauzeli treće mjesto.

Najbolja je bila Ema Kučiš, koja je oko vrata stavila zlatnu medalju. Srebro je osvojila Sara Habijančić, a broncu Sara Anđelić. Ovo je bio posljednji turnir za prvi dio sezone, koji je za TKD Velika Gorica bio iznimno uspješan. Uz brojne turnirske uspjehe, Sara Anđelić i Sara Habijančić izborile su nastup na Europskom kadetskom prvenstvu koje će se početkom listopada održati u Španjolskoj.

Goran Klobučarić

Objava TAEKWONDO Ema Kučiš osvojila zlato pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.