ATLETIKA Tena, Tara i Lucija ekipno osvojile prvo mjesto

Na teškoj i zahtjevnoj stazi prvo je Ivan Toma Aščić osvojio u utrci učenika za 5. i 6. razred izvrsno 3. mjesto u konkurenciji preko 100 natjecatelja.

Nakon njega, u utrci učenica 7. i 8. razreda „Maratonke“ su pokazale sav svoj talent. Pobjedničku poziciju zauzela je Tena Petračić i time treću godinu za redom ne zna za poraz na županijskom krosu, dok 2. mjesto osvaja Tena Martinec, a na 4. mjesto penje se Ema Vuković, na 8. mjesto Tara Petračić, 9. Lucija Sever i 15. Iva Karlović Papak u konkurenciji preko 100 natjecateljica. Tena, Tara i Lucija su osvojile ekipno 1. mjesto i osigurale put u Poreč na finalni kros Županija. U utrci učenica 5. i 6. razreda 19. mjesto osvaja Lucija Breljak a 32. Brigita Grčić.

Goran Klobučarić

Objava ATLETIKA Tena, Tara i Lucija ekipno osvojile prvo mjesto pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.