Karate klub Velika Gorica jedva dočekao prvi turnir. Gotovo u svakoj kategoriji odnijeli medalju

[]

Karate klub Velike Gorica napokon je dočekao turnir. Tako su za vikend nastupili na turniru KRK CUP u Malinskoj.

Ovaj turnir bio je drugačiji jer je organiziran po uputama i preporukama HZJZ-a. Tako je bio ograničen ukupni broj natjecatelja, broj natjecatelja u dvorani, zabranjen ulaz gledateljima, pojačano osiguranje, mjerenje temperature, podjela medalja izvan dvorane, te druge mjere koje su po uputama HZJZ-a obilježile ovaj tradicionalni turnir na Krku.

Kako navode na svojoj stranici, svi su natjecatelji bili iznimno motivirani i raspoloženi za borbe što se vidi po rezultatima. “Ukupno smo nastupili sa 10 natjecatelja u 15 kategorija i osvojili čak 13 medalja, od čega 3 zlata, 4 srebra i 6 bronci. Gotovo u svakoj kategoriji u kojoj smo nastupili je Velika Gorica imala mjesto na postolju.”, navode.

Članovi Karate kluba su za vrijeme pandemije održavali formu online treninzima koliko god je to bilo moguće. “Iako online trening ne može zamijeniti klasični trening u dvorani presretni smo rezultatima napretka kod svih koji su održavali formi i prilagodili se situaciji u kojoj smo se nalazili.”

Ovim turnirom završili su uspješnu sezonu, a iduća kreće u rujnu. U nastavku pogledajte sve rezultate naših karatista.