U potrazi za novcem ispremetao kuću u Rakarju
![['PP Velika Gorica', 'provala Rakarje']](/media/cache/2c/83/2c83d51494bccfb5196f4ab6eea2a6f4.jpg)
U Rakarju je u ponedjeljak, 22. ožujka došlo je do provale u obiteljsku kuću u vlasništvu 63-godišnjeg hrvatskog državljana.
– Nepoznati počinitelj došao je sa stražnje strane kuće, te zavlačenjem prikladnog alata obio i otvorio klizna balkonska vrata, ušao u unutrašnjost i ispremetao stvari, te izvršio krađu novca. Šteta nastala ovim kaznenim djelom iznosi 300 kuna – otkrili su iz policije.
Od oštećenika saznajemo da se provala dogodila usred bijela dana te da je provalnik cijelu kuću pregledao i ispremetao u potrazi za gotovinom, razrušio sve iz ormara kako bi se domogao gotovine. Kad su se vlasnici vratili doma, nisu bili sigurni je li provalnik još u kući, zbog čega su bili jako uplašeni.
Objava U potrazi za novcem ispremetao kuću u Rakarju pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.