Juniori pobijedili Mladost iz Obrezine

[]

Mraclin, 21. kolovoza 2021. u 18.00 h

NK Mraclin – NK Mladost Obrezina  6:4Strijelci za Mraclin – Kos 3, Bošnjak 2 i Šafranić (11 m)

Nakon početka priprema juniori Mraclina odigrali su svoju prvu pripremnu utakmicu. Bila je to utakmica u kojoj su svi igrači dobili priliku za dokazivanje što se i odrazilo na sam rezultat. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu rezultatom 3:1. Dva pogotka postigao je Kos, a jedan pogodak postigao je Šafranić. U drugom dijelu utakmice rezultat je bio 3:3, dvostruki strijelac bio je Bošnjak, a svoj treći pogodak na utakmici postigao je Kos. Treba spomenuti da je golman Pavlović obranio jedanaesterac u prvom poluvremenu utakmice. Do početka prvenstva juniori Mraclina odigrat će još jednu pripremnu utakmicu. Prvenstvo počinje 4. rujna 2021., a u Mraclin dolaze juniori Lukavca.
NK MRACLIN : Pavlović, Vuković, Đuretić, Galeković, Golubić, Tkalec, Dadović, Šafranić, Bičanić,Kos, Tandarić (još su igrali Đuran, Bošnjak, Kološa i Cvetnić)