Prijava

Vaša prijava

Četvrtaši se oprostili od svojih učiteljica

[]

Puno osmijeha, poneka suza i pregršt lijepih uspomena obilježili su oproštaj učenika 4. razreda Područne škole Mraclin od učiteljice Kate Jolić, vjeroučiteljice Ane Tržok te učiteljice informatike Martine Vukušić. U ugodnom i opuštenom druženju učenici su im zahvalili na strpljenju, podršci, razumijevanju i svim lijepim trenucima koje su zajedno proveli tijekom prve četiri godine školovanja.

Bio je to emotivan završetak jednog važnog poglavlja u životu naših četvrtaša. Kroz godine provedene zajedno stvarala su se prijateljstva, usvajala nova znanja i gradile uspomene koje će ostati trajno zapisane u njihovim srcima. Riječi zahvale, zagrljaji i iskrene želje za budućnost obilježili su ovaj poseban susret, kojim su učenici i njihove učiteljice na najljepši način zaokružili razdoblje razredne nastave.

Iako se završetkom četvrtog razreda opraštaju, pred učenicima su novi izazovi, nova iskustva i novi školski koraci. Želimo im puno uspjeha, radosti i lijepih trenutaka u nastavku školovanja, uz uspomene koje će ih uvijek podsjećati na dane provedene u Područnoj školi Mraclin.

Foto: Osnovna škola Vukovina

Post Četvrtaši se oprostili od svojih učiteljica je prvi puta viđen na MRACLIN.HR.