Nastavlja se proljetna renesansa nogometaša Mraclina

Četvrtom pobjedom u nizu, nakon Dinamo Hidrela, Brcka, Bune, nogometaši Mraclina u susjedskom derbiju svladali su momčad Bana Jelačića iz Vukovine. Igrači trenera Vlade Horvata bolju igru iz prvog poluvremena kapitalizirali su golovima Bobesića i Čička. U nastavku gosti su ipak zaigrali bolje, prije smanjenja rezultata gostujući igrač Miletić pogodio je prečku, da bi kasnije gotovo sa četrdesetak metara snažnim i preciznim udarcem pogodio u rašlje domaćih vrata. Domaći igrači prepustili su gostima sredinu terena i inicijativu čekajući svoju priliku iz kontranapada. Tek u samoj završnici jedan kontranapad Mraclina urodio je plodom: s lijeve strane probio se Jakovljević koji je ubacio na suprotnu stranu gdje je na desetak metara od gola utrčao Anđelko Domitrović i glavom pogodio iza leđa vratara Šipušića.
MRACLIN – BAN JELAČIĆ (V) 3:1
MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Marinčević. Pomoćnici: Malkoč i Klasnić.
STRIJELCI: 1:0 – Bobesić (19), 2:0 – Čičak (27), 2:1 – Miletić (74), 3:1 – A. Domitrović (90).
MRACLIN: Dražić, Starčević, J. Domitrović, M. Kos, Ćevid, Onić (od 72. Bartolović), Bobesić, Jakovljević, J. Cvetnić (od 84. Kožić), Čičak, A. Domitrović.
TRENER: Vlado Horvat.
BAN JELAČIĆ (V): Šipušić, Zovko (od 56. Jambrečina), Kovačević (od 68. Karlović), Šokčević (od 46. Šandor), Lalić, Jurišić, Nikić, Horvat, Cvek Šekuljica (od 46. Zlodi), Vrban (od 46. Hrkovac), Miletić.
TRENER: Marin Rakuljić.

Post Nastavlja se proljetna renesansa nogometaša Mraclina je prvi puta viđen na MRACLIN.HR.