Mraclin trećom pobjedom u nizu prema sredini tablice

[]

Jedinstvena županijska nogometna liga, VI. kolo

MRACLIN – RAKOV POTOK 2:0

Nakon tri uzastopna poraza u uvodnom dijelu prvenstva momčad Mraclina krenula je uzlaznom putanjom. U 6. kolu na Novoj grabi, nakon Stupnika i gostovanja u Buševcu, ove nedjelje “pao” je i Rakov Potok. Nakon solidnog prvog poluvremena i neiskorištenih prilika domaći su stekli vodstvo u smiraj prve dionice. Nakon ubačaja mladog debitanta u momčadi Mraclina, Brune Dandića, u šesnaesterac prema Petru Milatoviću, iskusni Milatović, uz nekoliko dodira loptom, otišao je malo u lijevo i majstorski poentirao u suprotan kut. Podužu inicijativu na domaćoj polovici terena u drugom dijelu dvoboja imali su gosti. Uspješno je to riješavala domaća obrana koju je predvodio jedan od najboljih pojedinaca susreta Matej Skrbin te vratar Josip Marić koji je u 66. minuti skinuo zicer gostujućem igraču Dominiku Makarunu. U 78. minuti Milatović je na kojih tridesetak metara oduzeo loptu gostujućem stoperu Golubu, efektno je petom loptu proslijedio za Brunu Augustića, a napadač Mraclina, nakon duge apstinencije, izlazak završava pogotkom za konačnih 2:0. Do kraja utakmice mogli su igrači trenera Marka Pancirova poboljšati gol razliku, ziceri Desputa i Šikića završili su obranom vratara i udarcem preko gola.

Mraclin, SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sutkinja: Marija Čunović (Gornja Zdenčina). Pomoćnici: Smolčić (Zagreb) i Batušić (Cvetković).

STRIJELCI: 1:0 – Milatović (42), 2:0 – Augustić (78).

MRACLIN: Marić, Petravić (od 86. J. Cvetnić), J. Domitrović, Skrbin, B. Dandić, Onić, Šikić, Jurić (od 70. M. Kos), Bartolić (od 46. Golubić), Augustić (od 88. Šafranić), Milatović (od 80. Desput). TRENER: Marko Pancirov.

RAKOV POTOK: N. Jaklenac, Karlović, Španić, Kufrin, Golub, Mačešić (od 76. Lončarić), Golubić, Balen, Makarun (od 80. Jusup), Mravunac, I. Jaklenac. TRENER: Zdravko Konosić.

Igrač utakmice: Petar Milatović.
Žuti kartoni: Skrbin (7), Balen (31), M. Kos (77).
Crveni karton: Golub (85).