Prijava

Vaša prijava

Polivalentan igrač napustio Rujevicu. Ostaje u SuperSport HNL-u

[]

RIJEKA Bruno Bogojević više nije igrač Rijeke i karijeru će nastaviti u redovima Gorice, objavio je HNK Rijeka na svojim službenim web stranicama.

“Bogojević je u Rijeku stigao u studenom 2022. godine i odigrao za 74 utakmice u bijelom dresu postigavši četiri pogotka.

Polivalentan igrač koji je uvijek davao maksimum na travnjaku okrunio je svoj boravak u Rijeci dvostrukom krunom.

Navijači Rijeke zapamtili su ga kao strijelca pogotka koji je donio Slaven Belupu pobjedu protiv Dinama (2:1) krajem travnja 2017. omogućivši Rijeci da pobjedom na Osijekom pobjegne Dinamu na velikih osam bodova prednosti na putu do naslova prvaka.

Bruno hvala na svemu i sretno dalje”, napisali su iz kluba.

Objava Polivalentan igrač napustio Rujevicu. Ostaje u SuperSport HNL-u pojavila se prvi puta na Novi list.