Još jedan sportski uspjeh naših učenika - rukometašice srebrne na Gradskom natjecanju

Na Gradskom natjecanju osnovnih škola u rukometu koje se održalo 2.12.2022. godine, naše učenice su osvojile drugo mjesto. Nakon uvjerljivih pobjeda u svojoj skupini, izgubile su u finalu u neizvjesnoj utakmici protiv OŠ Eugena Kumičića. NIisu uspjele ponoviti rezultat naših rukometaša koji su, samo dva dana ranije, osvojili turnir pobijedivši u finalu istu školu. Za našu školu su igrale V. Jakubovskaja, G. Jug, T. Markov, E. Rogić, I. Markov, M. Strineka, P. Bilić Prcić, L. Novosel, N. Gligora, J. Markulin, A. Jug i L. Bigec Sabljak. Njihov voditelj je prof. Stanko Čudić. Čestitamo rukometašicama i njihovom voditelju na odličnim igrama i srebrnoj medalji!