Brončani nogometaši!

Turnirom u malom nogometu koji je održan 30. 4. 2024. godine na SRC Udarnik završila su ovogodišnja školska sportska natjecanja osnovnih škola Grada Velike Gorice. Bilo ih je mnogo, a učenici naše škole su ostvarili odlične rezultate i uspjehe. Na ovom posljednjem su se natjecali učenici petih i šestih razreda. Naši nogometaši su odigrali tri utakmice, pobijedili OŠ Jurja Habdelića i OŠ Velika Mlaka, izgubili od kasnijih pobjednika turnira OŠ Novo Čiče i tako osvojili ukupno treće mjesto. Igrali su u sastavu Matija Kuretić, Karlo Horvat, Leonard Obrazović, Igor Arbutina, Nikola Žordić, Grga Cerjak, Roko Mešnjak, Dorijan Lemić, Emanuel Šebek, Liam Stanilović, Luka Rogić, Jakov Budak, Gabrijel Bartolović i Luka Šimunić. Voditelj im je prof. Stanko Čudić. Čestitamo!