Kup Hrvatske u plesu

Tijekom proljetnih praznika održao se u Dvorani srednješkolskog centra u Velikoj Gorici Kup Hrvatske u plesu 2013. Velik broj naših učenica i učenika pleše u Plesnom klubu Megablast i natjecali su se u raznim kategorijama.

Tako je David Medur iz 4.c osvojio juniorsko zlato u breakdance timovima, a srebro u pojedincima / djeca, a Beata Medur iz 7.d brončanu medalju u hip-hop juniorskim formacijama. Bilo je još obiteljskih nastupa: sestre Monika i Helena Jerbić osvojile su 1 zlato, 4 srebra i 2 broncu, da spomenemo samo neke.

Juniorska formacija u kojoj plešu Dora Mužek, Klara Brcković i Ema Muža osvojile su 5. mjesto u Showdanceu, a produkcija u kojoj plešu još i Marta Haraminčić, Tea Trputec i Dora Antolčić je zlatna. Spomenimo još i Dorina srebra u juniorskom solu i maloj grupi, pa možemo s pravom reći da su praznici bili rasplesani.