Podjela svjedodžbi i oproštaj s učenicima osmog razreda
Još jedna nastavna godina u Osnovnoj školi Pokupsko privedena je kraju! Lipanjski dani uvijek donose posebno uzbuđenje – mješavinu olakšanja zbog početka ljetnih praznika, ponosa na ostvarene rezultate, ali i pokoju suzu zbog rastanka s našim najstarijim učenicima.
Najprije je u mjesnoj crkvi održana misa zahvalnica za kraj školske godine. Nakon mise u prostorijama škole je održana podjela svjedodžbi, a zatim je naš stručni žiri podijelio diplome sudionicima glazbenog natjecanja “Prvi glas” te nas je pobjednica počastila još jednom izvedbom. Najemotivniji dio dana svakako je bio oproštaj od naših osmaša. Uz prigodne govore, prisjećanje na školske klupe, izlete, prve simpatije i male nestašluke, osmaši su se oprostili od svojih razrednika, učitelja i ostalih djelatnika škole. Ravnateljica škole im je zatim uručila svjedodžbe. Čestitamo svim učenicima na uspješno završenoj školskoj godini, a roditeljima zahvaljujemo na suradnji i podršci. Želimo vam svima dugo, toplo i bezbrižno ljeto, puno odmora i zabave.
U nastavku možete pogledati fotografije te video s porukama naših osmaša za kraj školske godine!
Vidimo se u rujnu!
Izvor: Josipa Lukinić Horvačić, učiteljica informatike




