osekumicica
2. ožujka 2022. 14:17
Fašnik u našoj školi
I ove godine obilježili smo fašnik u našoj školi, maskirali smo se, jeli smo krafne i veselili smo se. Radosnu atmosferu zabilježili smo fotografijama i priredbama koje možete pogledati u foto galeriji i na You Tube-u.
