osekumicica
29. siječnja 2020. 12:02
Županijskom natjecanju iz juda
Dana 28. siječnja 2020. godine učenici naše Škole sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz juda koje se održalo u OŠ Bogumila Tonija u Samoboru. Dječaci naše škole ekipno su zauzeli odlično šesto mjesto. Nažalost, ekipa naše Škole zbog bolesti nije nastupila u punom sastavu. Čestitamo našim učenicima i voditeljima na …
