vgdanas
5. lipnja 2015. 10:13
S maskama i pištoljima opljačkali poštu u Velikoj Mlaki
Dvojica nepoznatih razbojnika 3.lipnja upala su u poslovnicu Hrvatske pošte u Velikoj Mlaki i opljačakali ju.
