vgdanas
26. svibnja 2015. 20:13
Aktualni sat prošao bez vijećnika oporbe
Vijećnici oporbe napustili su aktualni sat GV-a zbog kršenja „džentelmentskog dogovora vijećnika“ od strane vladajuće koalicije, nakon čega je bio poljuljan i kvorum za nastavak rada.
