gimnazijavg
12. ožujka 2022. 15:46
Tjedan pjesništva u Gimnaziji
Dana 11. ožujka 2022. održana je završna svečanost obilježavanja Tjedna pjesništva u Gimnaziji Velika Gorica koju su organizirale profesorice Ljerka Bačurin, Gordana Vlašić i Iva Rožić.
