gimnazijavg
26. ožujka 2025. 17:33
Državno natjecanje u badmintonu
U Poreču se od 17. do 19. veljače održavala završnica državnog natjecanja srednjih i osnovnih škola u badmintonu. Kao županijski pobjednici nastupale su ekipe djevojaka i mladića Gimnazije Velika Gorica. Sudjelovalo je 24 ekipe podijeljenih u 8 skupina. Naše djevojke su odigrale odlično te bez problema pobijedile ekipu Zdravstvenog učilišta …
