vecernji
5. svibnja 2014. 07:58
Trebat će vam strpljenja: Autobusi ZET-a kasne i 30 minuta!
Iz ZET-a poručuju da su zbog građevinskih radova kod Buzina izražen gužve i da je promet prema Velikoj Gorici otežan. - U najvećem opterećenju linije bi mogle odstupati i 30 minuta - kažu i mole putnike za strpljenje i razumijevanje
