maratonklub
24. veljače 2019. 12:04
MK Velika Gorica nastupio na Splitskom polumaratonu
U nedjelju, 24.02.2019., u gradu pod Marjanom, održano je 19. izdanje splitskog polumaratona. Naš je klub bio zastupljen s četvero predstavnika. Uvjeti za trčanje nisu bili nimalo laki zbog relativno niske temperature, koja se činila još i niža zbog veoma … Continue reading → The post MK Velika Gorica nastupio …
