maratonklub
23. svibnja 2015. 10:18
Klub sudjelovao u prvoj županijskoj tribini GVG-a
Maraton klub Velika Gorica sa svoja tri predstavnika, blagajnikom g. Darkom Batkovićem, članom nadzornog odbora g. Esadom Tašakovićem i našom članicom g. Danijelom Parabić bio prisutan na prvoj županijskoj tribini večernjeg lista u Velikoj Gorici. Gospodin Batković uputio je pitanje…Više ›
