Jučer je službeno završio 117. Turopoljski fašnik, čime je zatvoreno još jedno poglavlje najveselijeg razdoblja u godini za Veliku Goricu. Fašnička republika je raspuštena, Princ Fašnik doživio je svoj tradicionalni kraj, a grad se nakon dana ispunjenih maskama, glazbom i smijehom vraća u svakodnevni ritam. Iza nas je fašnički vikend …