Srebro i bronca za Mikulić na Žumberak trailu

['bronca', 'jasna mikulić', 'maraton klub', 'srebro', 'žumberak trail']

U subotu, 21. kolovoza, održano je 4. kolo KontinenTrail lige u sklopu Žumberak traila gdje su nastupili i članovi Maraton kluba Velika Gorica.

Na utrci od 15,3 km s više od 400 m ukupne visinske razlike nastupili su Jasna i Hrvoje Mikulić te Josip Martinović.

Od pripadnica ljepšeg spola, Jasna Mikulić nastavlja s odličnim rezultatima. Nakon Rastoke traila, gdje je zauzela 3. mjesto u svojoj dobnoj kategoriji, ovoga je puta s vremenom 1:38:45 zauzela brončanu poziciju u ukupnom poretku, a u svojoj dobnoj kategoriji osvojila medalju srebrnog sjaja.

I muški predstavnici su ostvarili odlične rezultate. Josip Martinović utrku završio jeza 1:30:02 te se popeo na 15. mjesto u ukupnom poretku i 6. mjesto u kategoriji M40. Nedugo iza njega, s vremenom 1:32:08, na 17. poziciji ukupno u 7. mjestu u kategoriji M40 popeo se Hrvoje Mikulić.

Objava Srebro i bronca za Mikulić na Žumberak trailu pojavila se prvi puta na V'Gradu.