4. NL Središte Zagreb B: Mraclin uspješan, Gradići i Jelačić poraženi

['4. NL', 'ban jelačić', 'Gradići', 'mraclin', 'nogmoet']

Ove subote završio je jesenski dio natjecanja u 4. NL Središte Zagreb skupina B u kojoj su turopoljski klubovi imali različite uspjehe. Mraclin, najbolje plasirano turopoljski klub u ligi, gostovao je kod Rugvica Save i trogolom Igora Hajduka kojem je s jednim pogotkom pomogao i Jurič, Mraclin je deklasirao svog domaćina s visokih 4:0. Prema riječima trenera Marijana Dužića, “dečki u bijelom” odigrali su odličnu utakmicu i rezultat je mogao biti i uvjerljiviji. Marijan Dužić čestitao je svojim igračima na ovoj pobjedi, ali i na odličnim rezultatima tijekom polusezone. Čestitao je i suparniku na dobroj igri. Ovom pobjedom Mraclin je ostao u vrhu tablice, na 4. mjestu, iza Zeline, Tigra i Naftaša iz Ivanića.

Mraclin: Dražić, Marjanović, Domitrović, Jurić, Krznarić, Klarić, Dandić (od 60. Budimir), Koleš (od 60. Debijađi), Lučić (od 72. Vidović), Hajduk, Milatović (od 72. Dadović). Trener: Marijan Dužić

Gradići su gostovali također u Turopolju, ali u općini administrativno smještenoj u Sisačko-moslavačku županiju, u Lekeniku. Na stadionu pokraj SOS dječjeg sela, igrači Gradića dugo su se odupirali i držali aktivni rezultat, da bi najprije u 75. minuti Cindrić bio isključen zbog drugog žutog kartona, a onda u 85. minuti domaći Raković postigao je i pogodak koji je Gradićane ostavio bez bodova. No, sve u svemu, solidna polusezona Gradića koji su na kraju završili na 7. poziciji.

Gradići: Beblek, Vojnić (od 63. Belčić), Posavec, Cindrić, Rajič, Godinić (od 46. Ćaćić), Borovac, Pralas (od 46. Sudar), Krstanović (od 40. Cerovski), Preradović, Abramović. Trener: Igor Čagalj

Crveni karton: Cindrić (75) drugi žuti.

Detalj s utakmice Ban Jelačić – Naftaš 0:0. Foto: Z. Sever/V’Gradu

Vukovinski Banovi imali su priliku još malo popraviti svoj položaj na tablici igrajući na svom terenu protiv ekipe Topuskog, ekipe iz donjeg dijela tablice, možda i direktnog suparnika u borbi za bolji plasman. No, na njihovu žalost, gosti su rano poveli, ali je Bruno Augustić vrlo brzo anulirao njihovu prednost što je bio i rezultat prvog dijela. U drugom dijelu gosti su još dva puta poentirali i s ukupni 3:1 otišli put Topuskog uz pjesmu. Ban Jelačić je ukupno osvojio 17 bodova i trenutno drži 12. poziciju poretka 4. NL Središte Zagreb skupina B.

Ban Jelačić: L. Karaula, Rovišan (od 71. J. Karaula), Landeka (od 88. Nikić), Sabljak (od 88. Koprivčić), Matić (od 88. Zebec), Krasnić (od 46. Miletić), Ivanković, Čumpek, Augustić, Memić (od 88. Jurić), Milatović (od 65. Hrženjak). Trener: Stefan Rajić

Rezultate 15. kola i tablicu nakon odigranog jesenskog dijela prvenstva možete vidjeti u nastavku.

Rezultati 15. kola 4. NL Središte B. Izvor: HRnogomet mobilna aplikacija
Tablica 4. NL Središte Zagreb “B” nakon 15. kola. Izvor: HRnogomet mobilna aplikacija

Objava 4. NL Središte Zagreb B: Mraclin uspješan, Gradići i Jelačić poraženi pojavila se prvi puta na V'Gradu.