['karate', 'karate klub velika gorica', 'sport']

Karate klub Velika Gorica jučer, 19. ožujka natjecao se na turniru u Sisku pod nazivom “TIGAR KUP IGOR MALEK” koji je održan u organizaciji karate kluba Tigar iz Siska. Turnir je okupio 427 natjecatelja iz 41 kluba, a naši mladi Velikogoričani osvojili su čak 16 medalja s ukupno 21 natjecateljem, od čega 6 zlata, 4 srebra i 6 bronci.

Karate klub Velika Gorica

U ukupnom poretku klubova završili smo na prvom mjestu, izuzevši domaćina koji nije bio u konkurenciji, navode iz kluba putem svojih društvenih mreža.

Najuspješniji naš natjecatelj je bio Vito Hulina koji je osvojio dva zlata, u uzrastu mlađi kadeti -54kg i kadeti -52kg.

• Matea Kordić- kadetkinje -54kg

Uz njih, natjecali su se i Nika Mirosavljavić, Ita Noršić, Lana Slivak, Marina Čale, Gabrijel Zagorac, Luka Jukić i Petar Buhin, a svima čestitamo na odličnim rezultatima i na sudjelovanju u turniru, bravo!

Objava Velikogorički karatisti briljirali na turniru u Sisku! S dvije osvojene medalje Vito Hulina najuspješniji pojavila se prvi puta na V'Gradu.