Mlade judašice iz Judo kluba Kokica rasturile na Prvenstvu Hrvatske!

['judo klub', 'judo klub kokica', 'prvenstvo hrvatske u judu', 'sport']

Ovog vikenda održalo se PH U14, dok su se u nedjelju, 2. travnja, natjecali juniori i juniorke. Na Prvenstvu Hrvatske za PH U14 natjecalo se 343 natjecatelja iz 60 klubova, dok je za juniore i juniorke nastupilo je 176 natjecatelja iz 37 klubova a od toga 125 judaša i 50 judašica, a među njima bile su i naše mlade judašice iz Judo kluba Kokica koje su ostvarile odlične rezultate.

Judo Klub Kokica

Naše mlade natjecateljice na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu osvojile su čak tri zlata. U velikoj konkurenciji od više od 300 natjecatelja Judo klub Kokica u borbu za medalje išao je sa šest natjecateljica- Janom Manojlović, Lucijom Baković, Tenom Pereković, koje su osvojile zlatnu medalju, te Vanjom Vlašić, Zarom Hrvojić i Melani Kraljević koje su ovog puta ostale bez plasmana.

U ukupnom poretku klubova Judo klub Kokica osvojio je šesto mjesto u ženskoj konkurenciji, velike čestitke natjecateljicama i trenerima!

Objava Mlade judašice iz Judo kluba Kokica rasturile na Prvenstvu Hrvatske! pojavila se prvi puta na V'Gradu.