Dino Bošnjak obranio naslov prvaka Hrvatske u krosu na 10 km, Noa Tončinić srebrni kod juniora na 6 km

[]

U subotu, 22.10. u Varaždinu je održano Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu u organizaciji AK Varaždin, a na krosu je nastupilo oko 300 trkača u svim uzrastima u 12 utrka.

Atletski klub Velika Gorica predstavljalo je troje trkača: Dino Bošnjak koji je ujedno i obranio naslov prvaka Hrvatske u seniorskoj konkurenciji na 10 km s vremenom 32:06, Noa Tončinić koji je osvojio srebrnu medalju u konkurenciji juniora na 6 km s vremenom 19:51 te Hana Tašaković koja je u konkurenciji kadetkinja na 2 km zauzela 10. mjesto s vremenom 7:30.

Atletski klub Velika Gorica s ove dvije osvojene medalje zauzeo je visoko peto mjesto u klupskom poretku osvojenih medalja, od ukupno 35 klubova.