FOTO Meštrica pobjedom protiv Klasa prekinula seriju poraza

[]

22.04.2023. Gornja Lomnica. JŽŽNL-23.kolo: NK Meštrica – NK Klas (Mičevec) 1:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Meštrica je u 23. kolu JŽNL-a zabilježila minimalnu pobjedu 1:0 u susretu s Klasom iz Mičevca, a pogodak za tri boda postigao je Krešimir Košutić. Ova pobjeda označila je prekid serije od 4 poraza (Klokočevac 0:1, Polet 0:3, Mladost Obrezina 1:7, Sloga Križ 2:7) i 18 primljenih golova.

Domaći su polovicom prvog poluvremena došli u vodstvo nakon prodora i ubačaja Tomislava Janječića s lijeve strane, Krešimir Košutić je u skoku glavom efektno proslijedio loptu u mrežu za 1:0. Gosti su uzvratili s dvije izgledne prigode u 30. i 34. minuti, ali izostala je realizacija.

Obostrano otvorena igra nastavljena je i u drugom poluvremenu, Klas je napadao uglavnom preko svog najboljeg igrača Maria Marića, koji je suigračima pripremio dvije velike šanse, koje nisu završile golovima. Obrana domaćih je ponekad izgledala propusno, ali su iskusni Goran Mihalinčić i mladi Kristijan Šečić odradili uspješno glavninu posla u obrambenoj zoni.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2022./2023., 23.kolo

NK Meštrica – NK Klas (Mičevec) 1:0 (1:0)

Velika Gorica, Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Meštrica. Gledatelja: 40. Subota, 22.04.2023., 16:30 sati. Sudac: Alen Hrgović (Zagreb). Pomoćni suci: Danijel Zgurić (Kravarsko) i Dario Anđel (Velika Gorica). Delegat: Ivica Krezo (Kloštar Ivanić). Strijelac: 1:0 – Košutić (23).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Krpečanec, Šečić, J.Mihalinčić, Tuka, M.Janječić (od 55. Šebek), T.Janječić, Skorin, Košutić (od 68.Karavla), G.Mihalinčić, Ćevid. Trener: Matija Šimunović.

KLAS: Petrović, Antunović, Petir, Marić, Komljenović, Kešina, Majić, Galić, Janić (cap.)(od 54. Kerep), Kulušić, Gredelj. Trener: Siniša Mioković.

Ova objava FOTO Meštrica pobjedom protiv Klasa prekinula seriju poraza se prvi puta pojavila na cityportal.hr.