Vatrogasac prizemljio Lomnicu

Pred oko 150 gledatelja odigran je susret 22. kola prve županijske lige istok, gdje je domaćin nadigrao Lomnicu i zasluženo slavio rezultatom 2:0. U vrlo dobroj utakmici do samoga kraja igrači Vatrogasca gostima nisu dali niti jednu priliku kojom bi vodeća momčad lige eventualno zaprijetila mladom vrataru Krvariću. Vatrogasac od samog početka preuzima inicijativu i već u 9. minuti Voldešek probija po desnom boku, vraća povratnu loptu za Novaka koji neometano pogađa za vodstvo domaćih od 1:0. Sve do poluvremena ovaj rezultat se nije mijenjao unatoč nastojanjima za nešto više s jedne i druge strane. Početkom drugog poluvremena domaćin je krenuo sa presingom na sve linije lidera, stvarao prilike ali mreža gostiju je mirovala. Ipak, takva igra urodila je plodom u 54. minuti kada je Novak još jednom ponovio majstoriju iz prvog dijela prekrasnim udarcem malo iskosa s lijeve strane pogodio pod samu vratnicu suprotnu malu mrežicu za velikih 2:0 i zasluženo slavlje domaćih.

PRVA ŽNL ISTOK – 21. KOLO
VATROGASAC – LOMNICA  2:0 (1:0)

Kobilić, igralište Vatrogasca, gledatelja: 150; glavni sudac: Davor Jurić; pomoćnici: Jerko Crnčić i Gordana Katušić; delegat: Stjepan Pajač – Orešje.

Vatrogasac:  Krvarić, Grabović (od 87 min. Žgela), Mileković (od 56 min. Čavar), Mihinica, Čumpek, Ivkić (od 75 min. Barišić), Vodelšek (od 89 min. Šimek), Kontić, Kadoić, Grilec, Novak, (od 85 min. Menjak)
Trener: Juro Gavran

Lomnica: Pogledić, Verveger, Blažević, Ćurić P., Miljković, Džido, Grgić, Ćurić J., Arbanas, Deverić, Polak
Trener: Krunoslav Češković