FOTO HNK Gorica II nestala u snijegu

Pripremna utakmica između jedinstvenog županijskog ligaša HNK Gorica II i trećeligaša NK Zagorec (Krapina) bila je planirana da bude odigrana u trajanju 3×40 minuta (početak u 10 sati), ali snijeg koji je neprestano padao prisilio je trenere da odustanu od te nakane. Susret je odigran u klasičnom trajanju (2×45), teren je bio težak za igru zbog snježnog pokrivača i loptu je bilo teško kontrolirati.

Gosti iz Krapine puno su se bolje snašli u tim uvjetima i na kraju pobijedili s visokih 4:1, zahvaljujući prije svega puno boljoj igri u prvom poluvremenu. Goričani su u prvom dijelu ponekad djelovali kao da ih je zameo snijeg, u drugom poluvremenu nova postava popravila je dojam, a počasni pogodak postigao je I. Krizmanić. Oba trenera su pustili igrati sve igrače koje su imali na dispoziciji.