[]

Nakon dvije uzastopne pobjede, protiv Orijenta (5-0) i Sesveta (1-2), juniori HNK Gorice u trećem su kolu remizirali s Osijekom na domaćem terenu.

-Utakmica je bila čvrsta, s većim posjedom gostiju, ali s nešto boljim našim šansama. Prvo poluvrijeme smo ih odlično neutralizirali, bili smo opasni te poveli iz jedne dobre akcije. Iako je Osijek je u drugo poluvrijeme ušao odlučnije, uspjeli smo i to smiriti i imali smo dvije velike prilike za povećanje vodstva. Nažalost, pred kraj smo pali u fizičkom smislu i primili pogodak nakon njihove lijepe akcije te smo do kraja pokušavali sačuvati bod, što smo i uspjeli- rekao je trener Sven Raić nakon utakmice.

Gorica je i dalje neporažena, što je sigurno razlog za zadovoljstvo i dobro raspoloženje uoči sljedećeg dvoboja.

-Sada se okrećemo novoj utakmici i želimo na najbolji način završiti napornu seriju od četiri utakmice prije reprezentativne pauze. Nadamo se da će nam se vratiti svi igrači na dispoziciju- zaključio je trener.

Susret četvrtog kola na rasporedu je u subotu, 28. kolovoza u 10:00 sati u gostima kod Intera iz Zaprešića.

Objava FOTO: Juniorima Gorice bod protiv Osijeka pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.