HNK Gorica u nastavku slomila Nehaj

[]

Odigrana je prva utakmica šesnaestine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa u kojoj je Gorica pobijedila Nehaj 7-3.

Na poluvremenu je Nehaj, inače član Treće HNL – Zapad, vodio 3-2 i prvoligaša iz Velike Gorice je stavljao na muke. No, kvaliteta je do izražaja došla u nastavku kada je Gorica s pet pogodaka uvjerljivo izborila proboj prema osmini finala.

Dvostruki strijelac za Nehaj je bio Lucijan Tomac, dok je jedan pogodak postigao Prizmić. Na drugoj strani dva gola je zabio Kristijan Lovrić (jedan s bijele točke) i Josip Mitrović, dok su po gol u slavlju dodali Pršir i Matar Dieye, a jednom je i domaći igrač Svast pogodio vlastitu mrežu.

Objava HNK Gorica u nastavku slomila Nehaj pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.