Poletu tri boda protiv Dinama

[]

U petom kolu Jedinstvene županijske nogometne lige, snage su odmjerili NK Polet Buševec i NK Dinamo Jakovlje. Golovima Stuparića i Župetića, nogometaši Poleta slavili su s 2:1.

Utakmica je počela u borbenom i čvrstom tonu, a rani pogodak Polet je primio iz slobodnog udarca. Bez obzira na to, nastavljaju igrati motivirano i vraćaju se u igru pogotkom Župetića.

Rezultat na poluvremenu bio je 1:1, a u nastavku slijedi nešto slabiji ritam igre u kojem Polet i dalje stvara šanse. U sljedećim minutama, nogometaš Jakovlja radi prekršaj te je dosuđen jedanaesterac u kojem je Stuparić donio pobjedu Poletu s bijele točke rezultatom 2:1.

Sljedeću utakmicu Polet igra u nedjelju u Buševcu, protiv Mladosti iz Obrezine.

Objava Poletu tri boda protiv Dinama pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.