Uvjerljiva pobjeda rukometašica Udarnika u Zaprešiću

[]

Rukometašice Udarnika očekivano su došle do novih bodova kod fenjeraša iz Zaprešića. Domaću ekipu Zaprešića, izabranice trenera Darija Zrnića porazile su s 34:20.

Osim početnih 1:0 u korist domaće ekipe, ostatak susreta u rezultatskoj su prednosti bile Kurilovčanke. Nakon 30. minuta igre bilo je +8 za Udarnik (7:15), a prednost je u nastavku susreta i dalje rasla do konačnih +14, 20:34.

U sastavu Udarnika, sve igračice izuzev vratarki Katarine Šako i Lene Dunđerović upisale su se među strijelce, koje je predvodila Anja Vučićević sa šest zgoditaka. Pet je pridodala Nika Obajdin.

Objava Uvjerljiva pobjeda rukometašica Udarnika u Zaprešiću pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.