[]

Vrlo uzbudljiv i lijep susret odigrali su Gorica i Spačva Vinkovci, koji je nakon velikog obrata u režiji domaćih igrača završio podjelom bodova – 34:34.

Gostima je pripalo prvo, a domaćinu drugo poluvrijeme. Nakon odličnog otvaranja susreta, Vinkovčani su u završnici prvog dijela uspjeli pobjeći na čak šest pogodaka razlike i jako zadovoljni otišli na predah (12:18). U nastavku smo vidjeli nešto što se rijetko viđa kod nas. U 43. minuti Vinkovčani su imali 11 pogodaka razlike (18:29) i na kraju se morali zadovoljiti bodom.

Domaćin je od toga trenutka do kraja uspio postići 16, a primio samo pet pogodaka i stigao do remija. Teško je objasniti što se to dogodilo s igrom domaćina u posljednjih 15. minuta, jer takvo što rijetko se viđa.

Čak 17 obrana imao je Tomislav Sladoljev. Osam pogodaka dao je Hrvoje Ceković, po sedam Lucian Bura i Juro Čakarić. Gosti su najboljeg strijelca imali u Borni Mažurani koji je dao devet pogodaka.

27.11.2021. Paket24 Premijer liga – 11.kolo: HRK Gorica – Spaèva Vinkovci 34:34. Foto: David Joliæ/cityportal.hr

Objava FOTO: Gorica se vratila iz mrtvih, u 17. minuta nadoknadili -11 za veliki bod pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.