+20 Udarnika protiv Senije

[]

Rukometašice Udarnika na sjajan su način otvorile nastavak natjecanja u 2. HRL-Zapad. U susretu 12. kola Kurilovčanke su lakše od očekivanog svladale ekipu Senije.

Na isteku 60. minuta semafor je pokazivao 37:17. Jednom riječju, domaće su rukometašice “pregazile” gošće iz Senja, koje jednostavno nisu mogle parirati razigranim domaćim igračicama. Izuzev tri početna izjednačenja i vodstva 3:2, u ostatku susreta gošće su bile u podređenom položaju.

Nakon prvih trideset minuta Udarnik je imao +12 (20:8), a do kraja susreta prednost je narasla do konačnih +20 (37:17).

U redovima Udarnika među strijelce se upisalo 13 igračica, pri čemu je s osam pogodaka prvi strijelac bila Bernarda Mostarlić, dok je gol manje postigla Barbara Brdovčak.

Objava +20 Udarnika protiv Senije pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.