[]

Žustru i dinamičnu utakmicu u okviru 18. kola 1. ŽNL-Istok odigrali su Posavec i Rakovec. Po isteku 90. minuta rezultat je bio 1:1, prema prikazanome najrealnije i najpoštenije.

Prvi dio pripao je domaćim nogometašima, koji su terensku nadmoć naplatili golom Dejana Joveša u 17. minuti. Vodstvom domaćina otišlo se na odmor, a nakon ponovnog izlaska na teren i početnog pritiska domaće momčadi, konce igre preuzeli su gosti, koji su u 60. minuti stigli do izjednačenja. Strijelac je bio Alen Novoselec.

Imala je gostujuća momčad nakon toga još dvije sjajne prilike, no u oba slučaja sjajnim reakcijama svoju je mrežu sačuvao domaći vratar Mario Kučan.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 18. KOLO
NK POSAVEC – NK RAKOVEC 1:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Joveš (17), 1:1 Novoselec (60)
NK POSAVEC: M. Kučan, Brzović, M. Breščaković, Kovačević (od 72. Duvnjak), Postružin, Krajinović (od 58. Bencek), J. Breščaković, Jambrešić, Joveš, Salatović (od 82. D. Kučan), Desput. TRENER: nema
NK RAKOVEC: Jurić, Matić, Krvarić, Radotović (od 66. Brlečić), Novoselec, Krezo, Očić, Jaić, Štefinovec (od 84. Kožar), Gudić, Grgoić. TRENER: nema

Objava FOTO: Posavec poveo, Rakovec izjednačio pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.