Slavlje HNK Gorice na posljednjem ovogodišnjem gostovanju

[]

Odigrana je prva utakmica pretposljednjeg 35. kola 1. HNL u kojoj su nogometaši Gorice kao gosti svladali Hrvatski dragovoljac 2-0 golovima Tonija Fruka i Pauliusa Golubickasa.

Utakmica je počela savršeno za Goricu koja je povela već u petoj minuti. Na asistenciju Golubickasa za 1-0 je milimetarski točno naciljao Toni Fruk, s petnaestak metara iskosa. Taj je pogodak otvorio utakmicu s obje strane premda se nisu nizale prave šanse pred vratarima. Bolji je dojam ostavljala Gorica koja je bila konkretnija u svojim napadima, a najbolje su šanse krajem prvog dijela imali Stojanovski i Cruz.

I u nastavku je bolja momčad bila Gorica, a nakon točno sat vremena igre Fruk je propustio idealnu priliku za svoj drugi pogodak i osiguravanje bodova svojoj momčadi. No, utakmica je prelomljena u 78. minuti, a gol za 2-0 postigao je asistent prvog pogotka Golubickas.

Objava Slavlje HNK Gorice na posljednjem ovogodišnjem gostovanju pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.